wtorek, 23 października 2012

Still can't believe...

http://www.thesartorialist.com/photos/on-the-street-krakoeskaw-st-posnan-poland/

check it out. If you are not daily checking out scott's page. You should. HUHUHA!

edit: I can't believe yet one more thing: comments below scott schuman's post. Is Poland kind of a wild country with no running water and central heating? How wide is american's knowledge of the world?! Poor little things. They miss so many things in their lives.

3 komentarze:

  1. przeglądam sobie bloga tego gościa, patrzę Poznań! Fajnie fajnie, myślę sobie. Patrze dalej, a tu ty! Pamiętałam twojego bloga, więc tu przyszłam, żeby ci pogratulować zdj u pana scotta. Pozdro! Kasia M.

    OdpowiedzUsuń
  2. Komentarze rzeczywiście niezłe!! Chyba tylko mu uważamy się za Europę Środkową ;-) Kiedy z Zach Europy ktoś jedzie w podróż do Europy Środkowej to na pewno nie ma na myśli Polski ;p sama kiedyś taką gafę walnęłam, jak nowo poznany chłopak z Finlandii właśnie mówił o takim planowanym tripie, a ja "to przyjedź do nas do Polski, to jest Europa Środkowa!" haha był zdziwiony ;D Zdjęcie robi super wrażenie i wyglądacie intrygująco. Jest na tyle tajemnicze, że nie dziwię się tym komentarzom :) dorabiają całą otoczkę do amazing polish girls!! Pzdr, Ala H.

    OdpowiedzUsuń

thanks a lot ! you're awesome.