czwartek, 8 listopada 2012

another unfullfilled project...to sell


pałac w Miłosławiu

Kościół farny pw. NMP w Pyzdrach
Jakoś tak jak już sobie przypominać projekty robione nawet nie "za darmo" a "na darmo" to prosz. Kolejny do kolekcji. Mapa obszaru objętego działaniem Lokalnej Grupy Działania, z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami. A3 składane na 4. Z tyłu opis każdego z punktów zaznaczonych na mapce. Mapa jest robiona w takiej rozdzielczości, iż pozwala na powiększenie jej do naprawdę dużych rozmiarów (2m!). Również każdy z elementów można wykorzystać jako kolorowankę lub do innych celów. Pozdrawiam elgied, który jednak nie chciał tego, czego chciał.
~Obym, chociażby na razie, więcej takich "zleceń" nie miała. I wszystkich przestrzegam przed pracowaniem dla kogoś po 1. znajomego znajomego, po 2. bez umowy przedwstępnej, po 3. bez zaliczki, po 4. bez umowy w ogóle, po 5. dla niewiedzących-czego-chcą, po 6. ...nie wyrażę się.
I jak zwykle ponawiam propozycję, mapka jest do odsprzedania wraz z możliwością przekazania autorskich praw majątkowych (czyli, że można drukować ile dusza zapragnie i używać elementów w dowolnej konfiguracji).

1 komentarz:

  1. Też raz miałam styczność z tego typu człowiekiem dla którego robiłam projekt logo. Nie dość że nie wiedział co chce ani umowy nie było to jeszcze non stop przekładał spotkania w sprawie omawiania projektu. Więc też przestrzegam przed pracowaniem dla takiego typu ludzi.

    OdpowiedzUsuń

thanks a lot ! you're awesome.