czwartek, 3 września 2015

Regał - Spotkania z książką autorską

Posłuchajcie. Mamy z Bartkiem taki super projekt - Regał. To projekt, który ma za zadanie przede wszystkim promować tych, którzy tworzą książki autorskie i ich dzieła. To projekt, dzięki któremu docieramy z naszymi dziełami do upragnionych odbiorców. To projekt, który daje w końcu naszym książkom szansę na zaistnienie. I to najlepsze zaistnienie z możliwych - na regale, w muzeach, bibliotekach, domach kultury. Wśród ludzi - dzieci, młodzieży, dorosłych, starych, młodych. Za pomocą warsztatów, które sami poprowadzimy.

To teraz powiem tak: zapełnijcie z nami Regał!

Projekt jest realizowany we współpracy z Muzeum Regionalnym w Słupcy. Będziemy pisać wnioski o dofinansowanie, na razie działamy pro bono. Robimy coś po raz pierwszy, przyłączycie się?

Wszelkie info tu: www.projektregal.tumblr.com (polecam rzucić okiem w zakładki - "dla zainteresowanych", "o projekcie", itd.) a bieżące info tu: www.facebook.com/projektregal

W piątek, 11 września 2015 roku o 17:00 w Muzeum Regionalnym w Słupcy robimy wernisaż i inaugurujemy całą akcję. Będą napoje, atrakcje, badziki, prezentacje i my. Zapraszamy!!!


/Słupca to miasteczko w Wielkopolsce. Tak, zatrzymują się u nas pociągi - Wawa-Poz, Kra-Świnoujście, Łódź-Poz, i tym podobne; tak, mamy bazę noclegową i można zjeść coś fajnego. Wypić także/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

thanks a lot ! you're awesome.